WordPress

návod 2020

Moje Webovka připravila pro všechny uživatele WordPressu důkladný a svého druhu jedinečný WordPress návod, který Vám poslouží jako kvalitní WordPress manuál. Směle do toho a přejeme hodně radosti při práci s WordPressem.

JAK VYBRAT HOSTING PRO WORDPRESS

Modrá ikona se šroubovákem a klíčem

Hosting pro Wodpress? Až dokončíte lekci, bude pro Vás snadné orientovat se v nabídce jednotlivých typů hostingů, jejich parametrech a souvisejících výhodách či nevýhodách.

JAK

ZALOŽIT 

BLOG

Zelená ikona s iMacem

Jak založit blog? Po absolvování lekce to pro Vás už nebude žádná věda. Srozumitelně Vás provede jednotlivými úkoly, které je zapotřebí splnit, abyste si sami založili vlastní blog.

JAK ZRYCHLIT WORDPRESS

Fialová ikona s bílými hodinami se zeleným obvodem a oranžovými rafičkami

Jak zrychlit WordPress? Pokud projdete touto lekcí, vyznáte se ve specificích rychlého webu. Sami si změříte jeho výkon a rychlost a skrze chytré tipy ho budete moci svépomocí zrychlit.

JAK ZABEZPEČIT WORDPRESS

Červená ikona s oranžovo-černým zámkem

Jak zabezpečit WordPress? Na konci lekce budete vědět, jaké kroky byste měli učitě podniknout, aby byl v bezpečí nejen Váš WordPress, ale rovněž Vy sami.

WORDPRESS SEO OPTIMALIZACE

Světle zelená ikona s černou fajfkou

WordPress SEO optimalizace? Zvládnutím kurzu získáte základní průpravu k tomu, abyste mohli zazářit na předních příčkách známých vyhledávačů a ostatní Vás nepřehlédnuli.

WORDPRESS

ŠABLONY

Oranžová plocha s dvěma obrázky, na kterých je zobrazeno počasí a přes ně položen oranžový štětec

WordPress šablony? Po nastudování této lekce budete vědět, jaké výhody přináší placené šablony, včetně těch zadarmo. Poznáte také ověřené a kvalitní šablony pro tento systém.

BRIZY. POMOCNÍK TVORBY WEBU.

Okno průzkumníku s modrým kontaktním formulářem a zelenou obálkou

Brizy je nejlepším pomocníkem tvorby webu ve městě. Pokud hledáte kvalitní nástroj pro kreativní budování vlastního webu v systému WordPress, Brizy se Vám bude určitě líbit!

WORDPRESS

INDIVIDUÁLNĚ

Modrá ikona se svítící žárovkou

Potřebujete individuální řešení na míru? Nenašli jste v návodech to, co jste hledali? Potřebujete uspořádat WordPress školení? Neváhejte nás kontaktovat!