Online kurz WordPress Hero

Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.


WordPress Hero

Je tu náš nejlepší online kurz WordPressu v ČR s názvem WordPress Hero! Pro všechny hrdiny, kteří chtějí ovládnout WordPress

Před více než pěti lety jsme založili dnes už „profláknutý“ projekt MojeWebovka.cz s cílem pomáhat internetovým uživatelům v práci s WordPressem a v porozumění jednotlivým oblastem tohoto redakčního systému. Z prvotních desítek návštěvníků měsíčně jsou dnes řádově tisíce a dělá nám obrovskou radost, že návštěvníci nejen využívají naše rozmanité bezplatné návody, ale navíc se k nám na web často vrací. 

S ohledem na rostoucí poptávku po našich službách jsme také zavedli WordPress on-line konzultace, jakožto službu pro všechny, kteří potřebují individuální přístup a pomoc v problematice WordPressu. No a vzhledem k tomu, že se v rámci našich konzultací pravidelně setkáváme s různými klienty, kteří řeší opravdu rozmanitá témata kolem jejich projektů, opakovaně zaznělo, že by někteří z nich uvítali jakýsi ucelený kurz, který by jim WordPress jednoduše vysvětlil, a zároveň pomohl zorientovat se v základech tohoto redakčního systému.

Ruku na srdce, přišlo nám to jako zajímavý nápad – sestavit prémiový kurz WordPress, který by byl k dispozici pro všechny, kteří chtějí jakousi „nadstavbu“ – něco, co je s WordPressem naučí velmi intenzivně a prakticky pracovat, aniž by se sami museli opakovaně „pitvat“ v internetových návodech. 

Nejlepší online kurz WordPressu v ČR – WordPress Hero

Prvně jsme tedy udělali rešerši v rámci internetu, ze které vyplynulo, že mnoho kurzů věnujících se WordPressu neexistuje. Pokud existují, jsou zpravidla neaktuální, málo obsáhlé, v horším případě až pochybné, anebo k nim nejsou vypsané žádné termíny. Pro člověka, který hledá nějaký kvalitní kurz, je toto pochopitelně nedostačující a mnohdy frustrující. A tak jsme toto „břímě“ vzali na sebe a začali pracovat na vlastním řešení, které tyto nedostatky na trhu aspoň částečně zalátá. No a výsledkem naší několikaměsíční práce je online kurz WordPress Hero, který si klade za cíl pomoci uživatelům ovládnout WordPress prakticky, v průběhu více než 12 hodin a 30 lekcí.

Na co se tedy v souhrnu můžete těšit?

1️⃣ Více než 12 hodin věcných a informačně bohatých lekcí: Získejte komplexní vzdělání přímo od zakladatele portálu MojeWebovka.cz, který Vám krok za krokem ukáže, jak využít veškeré funkce WordPressu a vytvořit svým tempem a podle sebe přesně takové webové stránky, které si představujete.

2️⃣ 30+ lekcí, které pokrývají všechny důležité aspekty týkající se WordPressu: Od základních příprav pro provoz vlastních webových stránek, přes instalaci systému WordPress, až po pokročilé techniky práce s tímto systémem. Buďte si jistí, že Váš dosavadní „level znalostí“, ale i samotné práce s WordPressem posunete na zcela novou úroveň.

3️⃣ Žádné technické předpoklady nejsou potřeba: Bez ohledu na to, zda jste začátečník bez jakýchkoli předchozích zkušeností, anebo pokročilý uživatel, kurz je přizpůsoben Vašim potřebám. Všechny lekce jsou vysvětlovány jednoduše a srozumitelně, tak, aby jim porozuměl úplně každý. Kurz si přesto klade vysoké ambice a poskytuje cenné informace rovněž pro pokročilé uživatele – a to například v podobě lekcí, které vysvětlují principy a praktickou práci se SEO (optimalizací webu pro vyhledávače) ve WordPressu, dále pokročilé zabezpečení systému WordPress před online hrozbami atd.

4️⃣ Možnost účastnit se pravidelných soutěží o hodnotné ceny: Spolu s kurzem máte možnost se zdarma zúčastnit pravidelných soutěží o velmi hodnotné ceny, jako například licence DIVI či Brizy pro jeden projekt atd.

5️⃣ Přístup k interaktivním skriptům s doplňujícími informacemi: Kurz rovněž nezapomíná na ty, kteří si chtějí k jednotlivým lekcím dostudovat „něco víc“. Právě pro ně jsou připraveny interaktivní studijní materiály, které obsahují dodatečné informace ke všem lekcím.

6️⃣ Bonusový materiál a aktualizace: Kromě samotného kurzu získáte přístup k bonusovým materiálům, případným budoucím aktualizacím a mimo jiné třeba 50% slevě na WordPress konzultace. Budete vždy krok před ostatními!

NE, NEZBLÁZNILI JSME SE, SKUTEČNĚ DOSTANETE TOHLE VŠECHNO!

???? Nyní přichází ta nejlepší zpráva: kurz je k dispozici za skvělou cenu! ???? Zapomeňte na drahá prezenční školení nebo zdlouhavé čtení odborných knih. S kurzem WordPress Hero získáte veškeré potřebné znalosti rychle a za férovou cenu, která je v porování s tím, jak obrovskou hodnotu za ní dostanete, skutečně symbolická.

Takže co ještě váháte?

???? Získejte kontrolu nad WordPressem a Vašimi webovými stránkami ještě dnes! ????

???? Neztrácejte čas, začněte se učit a tvořit třeba hned teď: https://wphero.mojewebovka.cz ????

Srdečně Vás zveme!

Můžeme tu psát cokoli, ale nejlepší je stejně osobní zkušenost, která mluví za všechno. Takže na závěr nezbývá než srdečně Vás na kurz pozvat. Do nového online kurzu už vstoupily první desítky studentů a ohlasy jsou velmi pozitivní, což nás moc těší, a zároveň motivuje k tomu, abychom kurz neustále vylepšovali.

Krásný den a moc se těšíme na to, že se třeba stanete dalším ze šťastných studentů našeho kurzu!


WooCommerce pluginy pro české a slovenské prostředí

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *