Nejlepší pomocník tvorby webu ve městě.

Chcete si vytvořit vlastní web?

Nejste designér ani vývojář?

S Brizy si budete rozumět!

SNADNO & RYCHLE

Však se přesvědčte sami!

Brizy má spoustu vychytávek. K Vašim službám.

VYSOCE INTUITIVNÍ

& CHYTRÝ SYSTÉM

Rozhraní je k dispozici pouze tehdy, když jej potřebujete. Pokud chcete něco upravit, po kliknutí se objeví kontextová nabídka pro daný prvek.

GLOBÁLNÍ

BARVY & FONTY

Typografii celého webu můžete řídit přímo z postranního panelu. Stejně tak snadno můžete na všech Vašich stránkách ovlivňovat barvy fontů.

150+ GRAFICKÝCH

SEKCÍ & 4 000 IKON

Pokud začínáte tvořit stránku pěkně "od podlahy", může to být náročné. Jsou Vám proto plně k dispozici předefinované sekce a ikonky.

PROGRAMOVÁNÍ?

NE. TAHÁNÍ MYŠÍ!

Dávno jsou pryč časy, kdy jste museli ovládat programovací jazyky, abyste vytvořili pěkný a funkční web. S Brizy to zvládnete doslova táhnutím myši.

OPTIMALIZACE PRO

MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Brizy v panelu lehce přepnete do módu úprav pro mobily i tablety. Snadno tak web optimalizujete pro širokou škálu mobilních zařízení.

MNOHO DALŠÍHO

K dalším vychytaným funkcím Brizy patří například kontaktní formuláře, automatické ukládání, vrácení úprav webu zpět či vpřed, slidery atd.

Brizy si bude rozumět nejen s Vámi, ale také s...

BRIZY PRO (ThemeFuse)

Brizy je v základní verzi k dispozici zdarma (FREE), ale stejně tak existuje ve variantě s pokročilými funkcemi (PRO). Ta přináší spoustu jedinečných funkcí pro ty, kteří to s tvorbou vlastního webu myslí opravdu vážně. Např. prémiové šablony, pokročilé hlavičky a patičky stránek, propracované formuláře, integraci aplikací třetích stran (jako např. Mailchimp), vlastní vyskakovací okna apod. Pokud máte o Brizy PRO vážný zájem, příliš neotálejte. Její tvůrci, ThemeFuse, nyní nabízejí zaváděcí doživotní licenci, která se po skončení akce už nikdy nebude opakovat. Nynější investice do této licence (299 USD) se Vám tedy v budoucnu zajisté vrátí. K dispozici je rovněž licence pro 1 webovou stránku s ročními aktualizacemi a tech. podporou za 49 USD.

OCEAN WP

OCEAN WP je skvělou volbou pro všechny jedince! V základní verzi je zadarmo. Funguje jako profesionální systém pro širokou škálu uživatelů WordPressu. Konkrétně jsou v něm k dispozici již hotové profesionální šablony připravené k používání na pár kliknutí (některé zadarmo, jiné jsou součástí placených tarifů). Stejně tak Ocean WP výtečně pracuje s Brizy PRO. V placené verzi totiž nabídne spoustu vychytávek (doplňků) pro stránky, které v Brizy vytvoříte. Například: GDPR lišta, White Label (odstranění loga a odkazů na Ocean WP a nahrazení Vašimi), poutavé zobrazení fotek z Instagramového profilu, nástroj pro zobrazení Vašeho portfolia, vlastní postranní lišty a mnoho dalšího. Pokud chcete Ocean WP pro jednu stránku bude Vás stát 39 USD s roční technickou podporou a aktualizacemi. 159 USD Vás bude stát v případě, že chcete technickou podporu s aktualizacemi doživotně. Cena v přepočtu není tak vysoká. Zkuste si vzpomenout, kolik peněz dovedou pohltit online služby v oblasti tvorby webových stránek, které si účtují vysoké roční tarify.

HOSTING WEDOS

O Wedosu už byla řeč v kapitole Jak vybrat hosting pro WordPress našeho WordPress návodu (pokud se budete chtít dozvědět více informací, kapitolu si otevřete). Aby Vaše webová stránka, kterou si sestavíte prostřednictvím Brizy nebo jiných užitečných nástrojů, byla vidět, potřebujete nejprve spolehlivého dodavatele webhostingu. Tím je bezesporu Wedos. Ten se postupně vypracoval na jednoho z největších poskytovatelů domén a webhostingu na území České republiky, a to s nejprodávanějšími službami. Vřele ho tedy doporučujeme pro jakýkoli Váš projekt. Bez doplňkových služeb vyjde na 363 CZK/ročně. Pokročilejší tarif, který má v sobě zahrnuto vše, co potřebuje výkonný a často navštěvovaný web, Vás bude stát 1 452 CZK/ročně. Ve spolupráci s Wedosem jsme pro Vás také připravili 50% slevu na Webhosting NoLimit či NoLimit Extra. Při objednávání stačí zadat následující kód: WN650EID4D

ČESKÝ HOSTING

Český hosting je, jak už jeho název napovídá, jedním z tradičních poskytovatelů hostingů u nás. Bývá hojně využíván právě v souvislosti s WordPressem. Za 1 210 CZK/ročně dostanete všechno, co potřebujete k provozování kvalitního webu. Český hosting je známý především dobrým poměrem cena/výkon. Stejně tak kvalitní technickou podporou, která je Vám k dispozici k řešení různých otázek souvisejících s hostingem a doménami. Pokud se chcete dozvědět více nejen o poskytovatelích, ale například také o parametrech hostingu a dalších souvisejících otázkách, určitě navštivte lekci našeho WordPress návodu s názvem Jak vybrat hosting pro WordPress. Tam se dozvíte všechno, co jste potřebovali vědět :-).

50% SLEVA NA WEBHOSTING NOLIMIT

při objednávání použijte kód: WN650EID4D

Poslední aktualizace: 

17. června 2020