Tvorba webových stránek na WordPressu?!

Pomůžeme Vám s ní také v Ústí nad Labem.

Tvorbu webových stránek na WordPressu konzultujeme nejen v Ústí, ale i kdekoli jinde. Právě díky naší WordPress specializaci vznikl portál MojeWebovka, který funguje jako originální WordPress návod pro všechny, kteří si chtějí vybudovat a provozovat web založený na tomto redakčním systému.

Nejsme typickým poskytovatelem služeb, který Vám bude slibovat hory-doly – třeba že vytvoří špičkové webové stránky do částky 8 000 korun…nebo že Vám bude spravovat celý rok web za částku 800 korun apod.…nebo že Vás snad dostane na první příčky ve vyhledávačích v průběhu pouhého 1. týdne. Ne, tohle není náš styl a říkáme to rovnou.

Vlivem našich dlouholetých zkušeností jsme si dobře vědomi toho, že věci nejsou často tak jednoduché a nízkonákladové, jak se mohou zdát. A zákazník, který se nevyzná v cizích termínech, principech fungování webových stránek a dalších náležitostech, se pak snadno ocitne v situaci, kdy dá desítky tisíc korun různým firmám/agenturám, pričemž výsledek je veskrze velmi podobný tomu, čeho by dosáhnul sám, po nastudování různých tutoriálů. To bývá často hořká realita.

Pokud řešíte jakékoli téma v rámci tvorby webových stránek (nejen) na WordPressu, naše on-line konzultace je tu pro Vás – ať už jste z Ústí nad Labem, Prahy, Českých Budějovic, Tábora, anebo kteréhokoli jiného koutu republiky.

Ruku na srdce, už dávno nežijeme v době, kdy je zapotřebí k tvorbě webů znalost kódu. Sami jsme s tvorbou webů začínali tak, že jsme psali jednoduché html kódy do poznámkového bloku v systému Windows a byli pak nadšení z toho, že po uloženRuku na srdce, už dávno nežijeme v době, kdy je zapotřebí k tvorbě webů znalost kódu. Sami jsme s tvorbou webů začínali tak, že jsme psali jednoduché html kódy do poznámkového bloku v systému Windows a byli pak nadšení z toho, že po uložení s koncovkou .html se po otevření v prohlížeči najednou objevila jednoduchá stránka, kterou jsme tímto postupem “naprogramovali” 🙂 Vše se od těch dob hodně posunulo a web je možné v dnešní době vytvořit takzvaně “na pár kliknutí”, přímo z rozhraní administrace poskytovatele webhostingu. Koho taková činnost baví a je z ní nadšený, může si web relativně snadno založit a provozovat sám, aniž by musel bez znalosti okolností rozdávat peníze firmám. Nicméně, jsou uživatelé, kteří s tímto nehodlají ztrácet čas a raději si nechají postavit web namíru od firmy. I to je skvělá volba…ale v dnešní době je zapotřebí více než kdy jindy volit mezi kvalitními a profesionálními poskytovateli služeb.

Náš WordPress návod, díky kterému si má možnost každý vybudovat a provozovat svůj vlastní web, je zcela zdarma, dostupný kdykoli – 24/7. Vychází z našeho předpokladu, že každý by měl mít možnost si svépomocí vybudovat vlastní web. Přesto nás množící se dotazy našich klientů a pravidelné konzultace různých WordPress témat, dovedly k tomu, že jsme založili službu on-line konzultací namíru. Podmínky jsou zcela zjednodušené, tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Konzultace probíhají on-line, za jednotnou cenu 1 200 / 1 hodina a řešíme na nich přesně to, co potřebuje daný zákazník. Věnujeme se tedy čistě jeho tématům, které on sám předem definuje a my je pak do detailu probereme v rámci naší společné konzultace. Předejdeme tak tomu, že zákazník platí za něco, co vlastně vůbec nepotřeboval a co mu v jeho rozvoji nepomůže. Pokud chce někdo budovat web svépomocí, zpravidla řeší specifická témata a potřebuje v nich usměrňovat (ať už se jedná třeba o výběr hostingu, instalaci WordPressu, výběr šablony, textaci stránek, SEO a mnohá další témata, která se zákazníky pravidelně řešíme).

Schéma jednotné ceny a srozumitelných podmínek WordPress konzultace.

WordPress konzultace probíhají v rámci úspory času na obou stranách v on-line formě (např. prostřednictvím aplikací Skype, Zoom…) V některých městech (např. Tábor, České Budějovice, Praha…) je možné se domluvit také na osobní schůzce, pokud je pro zákazníka užitečnější. Vzhledem k tomu, že s WordPressem pracujeme dlouhodobě, máme četné zkušenosti a dovedeme Vám pomoci s rozmanitými tématy souvisejícími právě s tímto redakčním systémem.

A s jakými tématy Vám poradíme? V rámci našich konzultací řešíme rozmanitá témata, jako například:

 • Jak prostřednictvím WordPressu vytvořit webové stránky / blog ad.?
 • Jak založit vlastní blog a vydělávat jeho prostřednictvím?
 • Jak instalovat WordPress / šablony / pluginy?
 • Jakou šablonu vybrat pro můj web?
 • Jak nakoupit doménu a propojit jí s webhostingem?
 • Jakého zvolit poskytovatele webhostingu/domén?
 • Jak upravit stávající WordPress web, aby byl výkonnější/rychlejší?
 • Jak nastavit zabezpečení WordPressu a předejít rizikům?
 • Jak optimalizovat web pro vyhledávače (SEO)?
 • Jak tvořit poutavý obsah na základě analýzy klíčových slov?
 • Jak analyzovat klíčová slova související s tématem webu/podnikání?
 • Jak snadno vytvořit poutavou grafiku pro webový projekt?
 • Jak zřídit/nastavit SSL certifikát (HTTPS) ve WordPressu?
 • Jak si založit a zprovoznit vlastní e-mailovou schránku?
 • Jak lépe propojit WordPress web se sociálními sítěmi?
 • Jak zjistit, zda byl web napadený a jak případné napadení řešit?
 • Jak napojit WordPress na Google Analytics, Google Search Console ad.?
 • A mnohé další otázky, které s klienty často řešíme…

A jak probíhá postup v případě, že si chcete rezervovat on-line schůzku s námi?

 1. Prostřednictvím našeho rezervačního systému / on-line formuláře nám dáte vědět, jaký termín se Vám orientačně hodí.
 2. V průběhu předběžné rezervace do formuláře do detailu specifikujete, téma, které chcete v rámci naší konzultace řešit – resp. co bude hlavním cílem naší společné konzultace.
 3. Na základě uvedeného telefonního čísla ve formuláři Vás poté budeme kontaktovat, vzájemně si upřesníme informace a potvrdíme si Vámi požadovaný termín.
 4. Teprve poté Vám bude zaslaná faktura, kterou je potřeba uhradit nejpozději 24 hodin před začátkem našeho on-line setkání.
 5. Následuje realizace naší on-line schůzky.
Schéma rezervace termínu a realizace on-line konzultace.

Pro koho jsme pracovali nebo pracujeme?

Logo ŠKODA
Logo Open Bean
Logo JU
Logo Expinit